Pierwsza na świecie przyprawa Omega 3.

Do tej pory kwasy Omega kojarzyły się głównie z suplementami diety bądź lekami. Nam udało się złamać ten schemat! Wyizolowaliśmy czyste kwasy Omega 3+6+9 z roślin i skomponowaliśmy je w sześciu popularnych w kuchniach całego świata smakach.

Nasze przyprawy

Przyprawa Leenvit® jest połączeniem zdrowia i smaku. Stanowi naturalny koncentrat kwasów Omega 3+6+9 wyizolowanych z oleju lnianego. Nie zawiera glutenu, GMO, konserwantów ani cukru. Jest produktem wegańskim.

Możesz ją dodać do każdego posiłku tworząc niespotykaną, indywidualną kompozycje smaku i zdrowia. Nasza Omega świetnie sprawdza się jako dodatek do kanapek, mięs, ryb, sałatek, sosów, makaronów, nabiału i innych potraw.

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się sześć popularnych na całym świecie smaków, które idealnie uzupełnią Twoją codzienną dietę w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe Omega dodatkowo nadając posiłkom nowy niepowtarzalny smak.

 

Czym jest BOV?

Wszystkie smaki zostały stworzone poprzez połączenie tego co najlepsze w oleju lnianym (czystych kwasów Omega 3+6+9) z najwyższej jakości naturalnymi aromatami wyselekcjonowanych przypraw. Opatentowany proces produkcji został przeprowadzony z zachowaniem norm jakościowych, w atmosferze beztlenowej, a finalny produkt został spakowany w technologii BOV (bag on valve).

Jest on zamknięty w butelce spray w specjalnym worku, bez dostępu powietrza i gazu pędnego, worek z produktem jest otoczony przez sprężone powietrze służące do jego wydozowania w momencie naciśnięcia aplikatora.

Dzięki temu nasza Omega przez cały okres przydatności nie ma dostępu do powietrza i do światła co wyeliminowało potrzebę używania jakichkolwiek substancji konserwujących i umożliwiło zachowanie pełni wartościowości produktu.

 

Zachowaj zdrowy
i piękny wygląd z Leenvit®!

Kwasy Omega 3 są kluczowe dla naszej diety ponieważ:

  • Są budulcem wszystkich naszych komórek,
  • Pomagają chronić układ sercowo-naczyniowy,
  • Wpływają korzystnie na procesy krzepnięcia krwi,
  • Wspomagają układ nerwowy,
  • Są niezbędne dla wzrostu i rozwoju dziecka,
  • Odpowiadają za zdrowie błony komórkowej, która jest budulcem naszej skóry.

Używaj jak lubisz!

Wystarczy rozpylić przyprawę na gotowe danie i cieszyć się zdrowym i smacznym posiłkiem. Zaledwie 2,5 sekundy naciśnięcia aplikatora pokryje Twoje dzienne zapotrzebowanie na kwasy Omega 3+6+9. Chcesz dodać więcej… śmiało… nasza omega to roślinna pierwotna forma kwasów Omega – ALA, to z niej Twój organizm przekonwertuje sobie tyle EPA i DHA ile będzie potrzebował. Omega ALA nie ma normy spożycia, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś przyprawił swój posiłek tak jak lubisz. W przypadku naszej Omegi więcej = zdrowiej.

Jak to działa?

Często odżywiamy się w pośpiechu i nie zwracamy uwagi na to co jemy. Przez to niestety nasza obecna dieta jest bardzo uboga w Kwasy Omega 3. Dlatego stworzyliśmy nową przyprawę Leenvit®.

Nasze przyprawy Omega 3+6+9 o zwiększonej biodostępności nie tylko dostarczają organizmowi niezbędnych kwasów Omega 3, ale również pomagają przywrócić złotą proporcje pomiędzy kwasami Omega 3, a Omega 6.

 

CZOSNKOWY

Unikalna prozdrowotna przyprawa Leenvit® Omega 3+6+9 nada subtelny czosnkowy smak Twoim potrawom, równocześnie wzbogacając je o kwasy Omega! Ten popularny smak sprawdzi się idealnie w codziennej kuchni czy podczas grillowania a praktyczne opakowanie pozwoli mieć ją pod ręką zachowując wszystkie walory smakowe.

WASABI

Sprawdzi się przy każdym posiłku, nie tylko nada Twoim potrawom wspaniały smak, ale równocześnie dostarczy do Twojej diety niezbędne kwasy Omega 3+6+9. Wystarczy rozpylić produkt nad gotowym daniem, żeby cieszyć się zdrowiem.

CHILLI

Dodając do swojej potrawy Leenvit® Chilli, nadasz jej nie tylko pikantny smak, ale również niezbędne dla naszej diety kwasy Omega. Wystarczą dwie sekundy rozpylania, żeby wzbogacić danie o porcje zdrowia. Idealny, żeby dodać pikanterii do naszych potraw!

PIEPRZ ZIELONY

Sprawdzi się przy każdym posiłku, nie tylko nada Twoim potrawom wspaniały smak, ale równocześnie dostarczy do Twojej diety niezbędne kwasy Omega 3+6+9. Wystarczy rozpylić produkt nad gotowym daniem, żeby cieszyć się zdrowiem.

CURRY

Curry to kolejny smak jaki wybraliśmy dla Ciebie. Dodaj go do swojego dania i wzbogać je o niezbędne kwasy Omega! Rozpyl produkt na gotową potrawę i ciesz się zdrowiem, które ma smak.

KMIN RZYMSKI

Dodaje wyrazistości każdej potrawie. Leenvit® Kmin Rzymski to połączenie smaku i zdrowia w jednym. Zawiera kwasy Omega 3+6+9, niezbędne dla naszego funkcjonowania naszego organizmu oraz naturalny aromat kminu rzymskiego.